Spacious Apt With 2 Beds And 2 Baths In Pagrati

  • 110 m²
  • 1 sovrum
  • 2 badrum

Spacious Apt With 2 Beds And 2 Baths In Pagrati Aten med 1 sovrum, som ligger i distriktet Xochimilco och inom 25 minuters promenad från Akropolismuseet, har plats för upp till 4 gäster. WiFi erbjuds för både affärs- och fritidsaktiviteter.

Detta boende har ett badrum med badlakan och handdukar. Dessutom finns det en dusch.

Spacious Apt With 2 Beds And 2 Baths In Pagrati erbjuder gästerna ett kök samt matplats.

Den här 110 m² stora lägenheten ligger inom 2 km från Atens myntmuseum. Om du vill utforska omgivningarna kan du besöka Greklands judiska museum, inom 30 minuters promenad från lägenheten. Inom 2,1 km från Spacious Apt With 2 Beds And 2 Baths In Pagrati hittar du Philopapposmonumentet. Busstationen Laikh är belägen mindre än 10 minuters promenad bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Spacious Apt With 2 Beds And 2 Baths In Pagrati Aten
Big Practical Economic Apartment
Mobilpris

Big Practical Economic Apartment

8.3
Väldigt bra 40 recensioner
240 m från boendet
USD 205 USD 185
per natt
Chic One-Bedroom Retreat Near Panathenaic Stadium
Mobilpris

Chic One-Bedroom Retreat Near Panathenaic Stadium

341 m från boendet
Glimmer 2-Bedroom Apartment In Athens
Mobilpris

Glimmer 2-Bedroom Apartment In Athens

7.2
Bra 11 recensioner
350 m från boendet
USD 133 USD 120
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Atens internationella Flygplats
    33 km

    Tågstationer

    Monastiraki tågstation
    2,3 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    I köket

    • Köksgeråd

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uteplats
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 22:00
    Utcheckning: senast 11:00
    Licensnummer00003017190
    Vanliga frågor
    • ❓
      Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Spacious Apt With 2 Beds And 2 Baths In Pagrati?
      Populära sevärdheter nära Spacious Apt With 2 Beds And 2 Baths In Pagrati inkluderar bland annat Philopapposmonumentet, Akropolismuseet, Greklands judiska museum.
    • ❓
      Hur stort är Spacious Apt With 2 Beds And 2 Baths In Pagrati?
      Spacious Apt With 2 Beds And 2 Baths In Pagrati har en total yta på 110 m².

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Atens internationella Flygplats
    33 km

    Tågstationer

    Monastiraki tågstation
    2,3 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Spacious Apt With 2 Beds And 2 Baths In Pagrati Aten

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng